Naujausios žinios

Pakeliui su Muse

Birutė Golubeva

Straipsnis buvo išspausdintas šių metų rugsėjo 28 d. laikraščio „Širvis“ 38-ame numeryje.

Dar jaučiasi dulkės ant batų, ėjusių žygyje „Pakeliui su Muse“. Atrodo tik ką, tik vasarai besibaigiant, su grupele šaunių jaunų žmonių keliavome ypatingai gražų ir nuotykių pilną maršrutą palei Musės upę. Basomis kojomis įvekėme upės šaltą sraunumą, išvadavome Peklynės piliakalnį nuo praeito šimtmečio laikus menančių šiukšlių, ėjome su pasunkinimais per ypač siaurus lieptelius, aplankėme mitologinėmis legendomis apipintą Ilgojaus akmenį, įveikėme skardį, radome milžinišką grybą. Vaizdingų, gražių ir nematytų, čia pat esančių vietų aplankėme. Sutemus leidomės į negailestingą mūšį žaisdami „Dalmutis“ ir „Mafija“.

Bet nemažiau įspūdingesnis nuotykis buvo pažinti vienas kito stiprybes, atrasti vienas kito sugebėjimus, geranoriškumą, atsakingumą, šiek tiek daugiau pažvelgti į vienas kito gyvenimą.

Ilgai dar nesinorėjo išsiskirti, tikriausiai kiekvienas iš mūsų dar vis nešiojasi šį kelią mintyse.

Kelionės nepabūgo: Nedas, Giedrius, Justas, Linas, Sandra, Eglė, Neda, savanoris Gintautas ir jaunimo darbuotoja Birutė.

Dėkojame visoms mamos ir tėčiams, Ievai ir Arūnui, Birutei ir Jovitai, Laurai už patarimus, sumuštinius, suvežiojimus ir kitą pagalbą. Ypatingai ačiū Alvydui Roliui už galimybę saugiai praleisti naktį vaizdingoje vietoje. Žygį organizavo asociacija „Musninkų socialinės iniciatyvos“ – projektas „Atvira jaunimo erdvė PAKELIUI“. Projektą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Širvintų rajono savivaldybė.

Kelionės kartais vargina, bet daug dažniau suartina ir visada kažko išmoko.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*