Naujausios žinios

Pakito Širvintų sporto mokyklos paslaugų įkainiai (vaizdo įrašas)

Andželika Bagočiūnienė

Taryba per posėdį priėmė sprendimus dėl   Širvintų sporto mokyklos teikiamų paslaugų įkainių bei užmokesčio už neformalųjį švietimą Širvintų  sporto mokykloje nustatymo.

Nustatytas mokesčio už ugdymą Širvintų sporto mokykloje dydis – 3 Eur per mėnesį.

Nuo mokesčio bus atleisti:

Lietuvos rinktinės nariai; vaikai iš socialiai remtinų šeimų; vaikai, gyvenantys su vienu iš tėvų, ir kai vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį; vaikai iš daugiavaikių šeimų, auginančių tris ir daugiau vaikų, ir kai vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį; vaikai iš socialinės rizikos šeimų.

Nuspręsta nerinkti mokesčio už ugdymą Širvintų sporto mokykloje mokinių vasaros atostogų metu: birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais ir mokinių ligos metu.

Kitas paslaugų kainas rasite čia:

2016 m patvirtinti įkainiai

Ansktesnes kainas rasite čia:

iki posėdžio galiojusios kainos
Pranešėjai Reginai Jagminienei, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjai, Tarybos narys Giedrus Jozonis uždavė klausimą, kaip bus apskaitomas ir renkamas įvestas mokestis už žolės riedulio aikštelės nuomą, ar aikštelė bus apmokestinama savaitgaliais, o Tarybos narys Andrius Jozonis pasiteiravo, kodėl baidarių nuoma visam sezonui įkainota 100 Eur?

R. Jagminienės atsakymus į Tarybos narių klausimus išgirsite čia:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*