Naujausios žinios

Patirtimi dalinosi matematikos mokytojai

Straipsnis buvo išspausdintas balandžio 25 d. laikraščio „Širvis“ 16-ame šių metų numeryje.

Nuo 2017-12-11 gimnazijoje vykdomas ESF finansuojamas projektas „Inovatyvios ugdymo(si) aplinkos kūrimas“. Esame projekto vykdytojai. Projekto partneriai – Širvintų r. Gelvonų ir Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos. Projekto tikslas – pagerinti abiejų Širvintų rajono gimnazijų 10 (II gimnazijos) klasės mokinių matematikos pasiekimus. Vilniaus Simono Daukanto gimnazija – projekto konsultuojantis partneris.

Kovo 27 dieną širvintiškiai matematikos mokytojai vyko į Vilnių stebėti matematikos pamokų. Balandžio 19 dieną toks renginys vyko Lauryno Stuokos-Gucevičiaus ir Gelvonų gimnazijose. Matematikos pamokas vedė Nijolė Lubienė, Danutė Vilkienė, Audronė Balčiūnaitė, Vanda Kalesnikienė, Milda Levandauskienė. Pamokas stebėjo matematikos mokytojos iš Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos: Dana Kanclerienė, Vilma Lenkaitytė, Kristina Jasaitytė, Irma Gecevičiūtė, Asta Gylytė. Abi Širvintų rajono gimnazijos iš projekto lėšų yra įsigijusios po vieną išmaniosios klasės komplektą. Pedagogai jau dalyvavo mokymuose ir bando taikyti modernias informacines technologijas matematikos pamokose. Projekto sumanytojai tikisi, kad šios veiklos padės Lauryno Stuokos-Gucevičiaus ir Gelvonų gimnazijų mokiniams ir mokytojams įdomiau ir efektyviau pamokose dirbti.

Dėkojame konsultuojančios gimnazijos matematikos mokytojams už dalykiškumą ir geranoriškumą. Labai vertiname galimybę dalintis patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų.

 

Projekto vadovė Audronė Buzienė

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*