Naujausios žinios

Patvirtinta Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė

Širvintų rajono savivaldybės Tarybos posėdžio metu (2015-09-24) vienbalsiai patvirtinta Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė, socialinių mokslų (edukologijos) daktarė Danguolė Kalesnikienė. Socialinių mokslų srities edukologijos mokslo krypties darbo, disertacijos „IV klasės mokinių teksto suvokimo diagnostikos teorinis ir empirinis pagrindimas“ autorė,  pradinių klasių vadovėlių „Kelionės po lietuvių kalbos pasaulį“ ir pratybų „Atrask. Pažink. Skaityk.“ bei teksto suvokimo užduočių viena iš autorių. Lietuvos Edukologijos Universiteto, Ugdymo mokslų fakulteto,  Edukologijos katedros  docentės pareigas vykdanti dr. Danguolė Kalesnikienė Širvintų rajono Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorės pareigas  pradės eiti nuo 2015 m. spalio 1 d.

Šio sprendimo  svarstymas Taryboje (vaizdo medžiaga):

4 Comments on Patvirtinta Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė

  1. Užuojauta direktorei. Nesupranta protingas žmogus į kokios nuodingos ir klastingos gyvatės karalystę pateko. Pusę metų patemps, ne daugiau.

  2. Danguolė stipri moteris, sėkmės jai darbuose,Bartkuškiui pasisekė.

  3. Merė savo rinkiminėje programoje rašė: „Gerinsime gyvenimo kokybę rajono gyventojams“, bet daro atvirkščiai – į darbą priėmė moteriškę, kuri ir taip ne vieną darbą ir pajamų šaltinį turi, palikdama nuošalyje vietinius pedagogus, kurie dirba ne pilnu krūviu arba visai neturi darbo.

  4. PAŽIŪRĖSIM, PAMATYSIM….sėkmės Danguole…tikiu Tavimi,,,įrodyk, kad pagrandukas yra ,,,apvalus,,,,

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*