Naujausios žinios

Policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai lankėsi socialiniuose būstuose

Siekiant užtikrinti visuomenės saugumą, lapkričio 10 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Erika Sirnickaitė kartu su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektore Giedre Gulbinavičiene ir Širvintų seniūnijos seniūne Laimute Griškiene vykdė bendrą prevencinę priemonę ir lankė seniūnijos teritorijoje esančius socialinius būstus ir juose gyvenančias šeimas.

Priešgaisrinės apsaugos priežiūros inspektorė tikrino pečių, krosnių, dūmtraukių būklę, tikrino ar kaminai yra tinkamai išvalyti, ar juose nėra plyšių, ar laikomasi visų saugumo priemonių, kad namuose nekiltų gaisras. Inspektorė pasidžiaugė, kad dvejuose namuose buvo įrengti gaisro detektoriai. Širvintų seniūnijos seniūnė rūpinosi ar šeimos turi malkų, ar yra pakankamai apsirūpinusios būtinosiomis buities priemonėmis. Tuo tarpu Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK specialistė stebėjo ar prie krosnių vieni nepalikti mažamečiai vaikai, ar būstuose yra neblaivių asmenų. Visose šešiose aplankytose šeimose nei vaikų be priežiūros, nei akivaizdžiai neblaivių asmenų nepasitaikė.

Bendraudama su socialinių būstų gyventojais, policijos pareigūnė žmones paragino būti atidžiais, nepakliūti sukčiams į rankas ir telefonu nesuteikti jokių asmeninių duomenų, banko duomenų, kuriais galėtų pasinaudoti sukčiai. Žmonės paraginti neįsileisti į namus nepažįstamų asmenų. Prisiminti, kad pareigūnai, elektros tinklų, banko darbuotojai niekada nevyksta į namus ir neprašo susimokėti už kokias nors paslaugas ar prekes, niekada nereikalauja grynųjų pinigų ar banko duomenų. Gyventojams pareigūnė įteikė atšvaitus, primindama apie jų svarbą, kad tai yra gyvybę gelbstinti priemonė, lankstinukus.

Ateityje taip pat planuojama vykdyti tokias bendras policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priemones. Planuojama aplankyti atokiau esančias rajono sodybas, vienkiemius, juose gyvenančius vyresnio amžiaus žmones.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*