Naujausios žinios

Policijos Kalėdų senelis apsilankė rajono šeimose

bernardinai.lt

Stebuklais vadiname ne kasdieninius, netikėtus, mus ir aplinkinius džiuginančius dalykus. Policijos pareigūnai gruodžio 22 d. persirengę Kalėdų seneliu ir snieguolėmis lankė skurdžiai gyvenančias šeimas. Tokie netikėti svečiai, įteiktos dovanėlės ir šypsenos vaikų veiduose buvo tikras Kalėdinis stebuklas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistės Ginta Čepienė ir Erika Sirnickaitė, padedant verslininkams Valdui Radionovui, Liokadijai Lebedinskienei, VĮ KOOP ,,Veivera“ direktoriui Vytautui Stundžiai ir rajono gyventojams Nerijui Romeikai, Aldonai Bučinskienei, kūrė stebuklus rajono šeimose. Policijos Kalėdų senelis aplankė 25 šeimas ir pradžiugino mažuosius namų gyventojus, kartu su jais džiaugėsi ir suaugusieji. Akcijos dalyviai taip pat aplankė ir Socialinių paslaugų centrą lankančius neįgalius vaikus.

Lankant vaikus, ne tik įteiktos saldžios dovanėlės, minkšti žaislai, bet ir priminta apie saugų pirotechnikos naudojimą šventiniu laikotarpiu, atšvaito segėjimo būtinumą ir kitas saugaus eismo taisykles, kurios apsaugotų vaikus ir suaugusius nuo nelaimių kelyje. Palinkėta, kad jokie nelaimingi atsitikimai neaptemdytų šventinio džiaugsmo jų namuose.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*