Naujausios žinios

Poliklinikai nuo šiol vadovaus direktorius (vaizdo įrašas)

Andželika Bagočiūnienė

Liepos 28 d. per Tarybos posėdį valdančiosios daugumos balsais buvo priimtas sprendimas iš dalies pakeisti viešosios įstaigos Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) įstatus.

Elona Pečiukaitienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, pranešė, kad šiuo sprendimu pakeičiamas PSPC  vadovo pareigybės pavadinimas iš vyriausiojo gydytojo į direktoriaus.

Tarybos narė paklausė, ar sprendimo projekte teisingai apibrėžta, kad   „33. Įstaigos vadovą – direktorių į pareigas skiria ir atleidžia iš jų Savivaldybės įstatymo nustatyta tvarka meras…“, ar visgi kaip visoje Lietuvoje bus vadovaujamasi Vietos savivaldos įstatymo nuostatomis. Merė. Ž. Pinskuvienė paaiškino, kad tai korektūros klaida ir paprašė sprendimo rengėjų ją pataisyti.

Kitu klausimu taip pat tik valdančiosios daugumos balsais buvo patvirtinti PSPC valdymo struktūra ir pareigybių sąrašas. Dokumentus galite pamatyti paspaudę šias nuorodas: PSPC Struktūra bei PSPC pareigybių sąrašas.

Valdančiosos daugumos balsais buvo patvirtinta Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros plėtojimo programa. Pateikiame  prie sprendimo projekto pridėtą programos dokumentą: Plėtros programa

Visų trijų sprendimų projektų svarstymą ir priėmimą galite pamatyti čia:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*