Naujausios žinios

Portalo „Krašto naujienos“ redaktorė kreipėsi į Savivaldybės tarybą (vaizdo įrašas)

Andželika Bagočiūnienė

Tarybos posėdžio, vykusiame gegužės 5 dieną, metu į Tarybos narius kreipėsi portalo „Krašto naujienos“ vyr. redaktorė Neringa Tuškevičienė.

„Jau metus laiko Savivaldybės administracija teikia Širvintų savivaldybės informaciją tik vienam rajono spaudos atstovui. Norėčiau atkreipti Tarybos narių dėmesį, kad šis laikraštis yra vienos politinės partijos nuosavybė ir atstovauja vienos politinės partijos interesams.

Ne vieną sykį dalyvaujant renginiuose tik „Krašto naujienų“ ir „Širvio“ spaudos atstovams, pastebime, kad Savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojai rengia reportažus „Širvintų kraštui“. Norime paklausti, ar nėra painiojami viešieji ir privatūs interesai? Juk minėto laikraščio akcininkė yra rajono merė Živilė Pinskuvienė. Ar gali valstybės tarnautojas darbo metu, atstovaudamas rajono Savivaldybei, rinkti medžiagą straipsniams ir pateikti ją privačiam laikraščiui, kuris priklauso politinei partijai? Kas paneigs, kad pasinaudodama šiuo laikraščiu Širvintų rajono valdžia formuoja sau palankią rajono žmonių nuomonę?“ – teigė pranešime N. Tuškevičienė.

Pranešime taip pat atkreiptas dėmesys, kad neteikiama informacija bei neatsakoma į paklausimus kitoms rajone veikiančioms žiniasklaidos priemonėms. Pranešėjos manymu, taip pažeidžiamas sąžiningos konkurencijos principas.

„Reikalaujame iš Širvintų rajono tarybos per artimiausią posėdį apsvarstyti  aukštų Savivaldybės tarnautojų neleistinus veiksmus, tinkamai juos įvertinti ir užtikrinti, kad ateityje visi rajono viešosios informacijos rengėjai turėtų lygias teises į informaciją, gaunamą iš Širvintų rajono savivaldybės. Priešingu atveju mes kreipsimės į Seimo Lygių teisių komitetą ir Lietuvos žurnalistų sąjungą.“ – kalbą užbaigė N. Tuškevičienė

Visą portalo „Krašto naujienos“ vyr. redaktorės Neringos Tuškevičienės kreipimąsi galite pamatyti čia.

2 Comments on Portalo „Krašto naujienos“ redaktorė kreipėsi į Savivaldybės tarybą (vaizdo įrašas)

  1. Neringa, už drąsą, aiškią poziciją pagarba. Tokių žmonių šiandien labai trūksta. Tik ar krištolinės supras kas norėtą pasakyti.

  2. Ir kas? Ankščiau sena valdžia šėrė Krašto naujienas savivaldybės pinigais. Laikai pasikeitė ir prie lovio atėjo Sirvintu krastas.
    Visi nori valdiškų pinigų.
    Cirkas. Ateiti į Tarybos posėdį ir verkti, kad info ir pinigų neduoda. Pašalpinio logika.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*