Naujausios žinios

Pozityvas be negatyvų

Griežta toji mūsų redaktorė, oi griežta. Apsiskelbė, mat, kad leidinys bus pozityvus, tai dabar reikalauja tik apie gerus darbus rašyti. Susimildami, kas gi apie valdžią rašo pozityviai? Bet, kaip sakoma, kieno galia, to ir valia, bandysiu būt pozityviu.

Tai kas gi gero įvyko atėjus naujai valdžiai? Apsimetu, kad negirdžiu bibliotekininkų dejonių, uždaromų ir reformuojamų mokyklų vaikučių ir jų tėvelių skundų, savivaldybės imonių darbuotojų pakeiksnojimų. Ša, nepatenkintieji, aš turiu girdėti tik pozityvą!

– Sveikas, gerasis Širvintų žmogau, – staiga iš už nugaros išgirstu balsą. O, bene, merė šaukia? Ne, ne, merė taip kreipdavosi tik rinkiminės kampanijos metu ir tik per „Dviračio šou“. Dabar gi, susitikusi su liaudim, merė sako, kad neklausys jokių prieštaravimų, darys kaip jai reikia, nes ji geriau žino ir išmano. O jei masės dar bruzda, viešai pažada tą širšių lizdą išpurkšti. Matyt, „Dichlofoso“ dar nuo sovietinių laikų užslėpus turi.

Taigi, atsisuku į tą neaiškų balsą. Stovi toks žmogelis, aiškiai nevietinis. – Turbūt jūsų miestukui moteris vadovauja? – klausia. – Teisingai, o kaip jūs atspėjot? – smalsauju. – Labai daug gėlių prisodinta, – atsako. Valio, štai ir pirmas pozityvas! Net turistas įvertino mūsų miesto grožį! Na, buvo tų gėlių ir prie senos valdžios, bet kas tai prisimena… lr liepaitės Vilniaus gatvėje, žiū, naujus lapelius skleidžia, dėkui Dievui, pinigai ne į balą. Ar jų išvis reikėjo, čia jau kitas klausimas, nepozityvus toks… lr vaikų žaidimų aikštelės ir lauko treniruokliai – visa tai gražu ir reikalinga.

lr,,išvis, ko prie tos merės bambekliai kabinėjasi? Na, uždarys vieną kitą mokyklą, užkonservuos senos valdžios pradėtas statybas, panaikins vieną kitą dešimtį etatų – baisaus čia daikto. Užtat, kaip dabar Širvintos garsėja! Nėra dienos, kad žiniasklaidoj nesipuikuotų merės „abrozdėlis“ ir kokia nors istorija skambėtų. lr ne tik savo „kišeniniam“ laikraštuke, ne. Televizijų žinios, naujienų portalai, „Lietuvos ryto“ dienraštis – tik spėk skaityti! Apie tokį populiarumą buvę vadovai tik pasvajoti galėjo, džiaugėsi jei „Širvintų krašte“ tuometinė opozicija šonus išvelėdavo.

Ir, svarbiausia, klauso liaudis merės! Vos spėjo ji viešai pasakyti, kad teismų nereikia bijoti, pykšt, rinkėjas ir padavė teisman už rinkiminių pažadų nevykdymą. Čia jau, anot liaudies patarlės, kaip šauksi, taip atsilieps.

Prisiminiau ir aš tuos rinkiminius merės pažadus. Ypač vieną „Už pagarbą ir dėmesį kiekvienam žmogui“. Vadinasi, „Dichlofoso“ užteks visiems. Su kuo jus ir sveikinu.

 

 

Jūsų Varpininkas

5 Comments on Pozityvas be negatyvų

  1. va je koks superinis straipsnis, tokio seniai neskaičiau. Gal kažkada dar būsimos o dabar esamos merės laikraštyje. Šaunuolis varpininkas. Tikiuosi dar daugiau tokio pozityvo 😀

  2. Sveiki, labai džiaugiuosi, kad atsiradote, kad esate. Su nekantrumu laukiu visokios informnacijos. Sėkmės jums ir drąsos.

  3. Kas čia per žurnalistika, jei rašo homo anonymus? Tikras pilietiškas rašymas turėtu remtis drąsa, atvirumu, personalija, jos nuomone ir pan. Petro Petraičio ”pisliukai” atsiprašant, o ne žurnalistika čia pas jus. Arba – aukštai šokęs žemai krisi.

  4. Smagu, pagaliau kitokia informacija pasieks Širvintų žmones. Turim protingų, principingų, nebijančių žmonių, tikiuosi nepasiduosit dabar plintančiam bauginimo ir susidorojimo vajui.

  5. Juokas pro ašaras… Esant tokiai situacijai, tik jumoras ir gali pagelbėti :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*