Naujausios žinios

Prašytume mus paremti 2%

Sveiki, atėjo laikas, kai dar kartą norime priminti apie save, apie savo veiklą, svarbą ir paprašyti, kad prisidėtumėte prie nepriklausomos piliečių žiniasklaidos puoselėjimo.
„Širvis“ skaičiuoja jau ketvirtus gyvavimo metus. Jis susikūrė kaip atsvara ir alternatyva politikų valdomai žiniasklaidai, kuri užkerta kelią piliečių balsui. Tad Širvintų rajone 2015 m. rugpjūčio 15 d. pradėjo veikti inovatyvus ir vienintelis Širvintų rajone nepriklausomos piliečių žiniasklaidos portalas www.sirvis.lt, o 2015 m. gruodžio 2-ąją dienos šviesą išvydo laikraštis „Širvis“.
„Širvyje“ dirba tik SAVANORIAI, kurie savo laisvalaikiu, po darbo, rašo straipsnius, redaguoja tekstus, maketuoja laikraštį, administruoja Širvis.lt ir Širvis.lt fanų klubo feisbuko paskyras. Už darbą SAVANORIAI negauna nė cento.
Nuo 2016 m. įgyvendiname projektus, kuriuos finansuoja SPAUDOS, RADIJO IR TELEVIZIJOS RĖMIMO FONDAS.
Dažnai sulaukiame profesionalių žurnalistų dėmesio, bendradarbiaujame su ATVIRU LIETUVOS FONDU.
Džiaugiamės ir didžiuojamės pelnę Atviros visuomenės piliečio apdovanojimą 2018 m. kovo 22 d., kurį įsteigė Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas. Labai vertiname šį apdovanojimą, nes profesionalūs žurnalistai ir visuomenės veikėjai išgirdo mūsų šūkį: „RAŠOME TAM, KAD KIEKVIENO PILIEČIO NUOMONĖ MŪSŲ REGIONE BŪTŲ IŠGIRSTA.“
Kviečiame prisidėti prie pilietinės žiniasklaidos puoselėjimo ir piliečių nuomonės viešinimo.
JŪSŲ SKIRTI 2% BUS PANAUDOTI LAIKRAŠČIO LEIDYBAI.

AČIŪ, KAD MUS PALAIKOTE IR ESATE KARTU!

 AČIŪ uz dosnuma

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*