Naujausios žinios

Rajono krepšinio pirmenybėse Čiobiškio „Pykuolis“ nugalėjo Širvintų gimnazistus

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje tęsiasi Širvintų rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybos.

Vasario 29 d. Širvintų gimnazistai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Romualdo Chmeliausko, žaidė su Čiobiškio „Pykuolio“ krepšininkais. Rungtynių pradžioje aikštelėje dominavo čiobiškiečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 26:16. Antrajame kėlinyje mokiniai pradėjo aktyviai dengti varžovus, pradėjo žaisti greičiau, pasivijo čiobiškiečius ir įgijo minimalią persvarą. Tačiau baigiantis antrojo kėlinio rungtynių laikui, „Pykuolio“ krepšininkai surengė kelias rezultatyvias atakas ir išsiveržė į priekį rezultatu 39:35.

Antroje rungtynių pusėje Čiobiškio „Pykuolio“ krepšininkai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų, po truputį didino persvarą ir užtikrintai nugalėjo gimnazistus rezultatu 94:71.

„Pykuoliui“ komandai Regimantas Mažrimas pelnė 30, Giedrius Grinys – 25, Ernestas Čepkauskas, Ažuolas Kazlauskas, Eimantas Kriaunaitis – po 10, Tomas Kanopka – 6 ir Regimantas Šimanskas – 3 taškus.

Mokiniams daugiausiai, 23 taškus, pelnė Milvydas Naraškevičius, Domantas Chatkevičius – 20, Ignas Kružikas – 12, Dominykas Kisielius – 7, Irmantas Četrauskas – 5, Lukas Bagdonavičius ir Povilas Pušklevičius – po 2 taškus.