Naujausios žinios

Rubrika „OHO!“

Straipsnis buvo išspausdintas rugpjūčio 8 d. laikraščio „Širvis“ 31-ame šių metų numeryje.

1.Kaip niekada daug sulaukėme nuotraukų ir skaitytojų komentarų šiai rubrikai. Taigi: 1. Širvintose ne taip seniai pastatytas paminklas rašytojui, diplomatui Ignui Šeiniui, o štai Bagaslaviškio centre nuvirtęs ženklas rodantis kryptį link rašytojo tėviškės. Įdomu kiek ilgai gulės ši nuoroda ir kas ja turės pasirūpinti?

2. Maloniai nustebau keliaudama pro Širvintas. Nedažnai tenka važiuoti autobusu, tačiau pravažiuodama negalėjau nepasidžiaugti skoningai ir pakankamai profesionaliai sutvarkytu skvereliu prieš autobusų stotį, o taip pat įvažiuojant ir išvažiuojant kelio žieduose susodintomis augalų kompozicijomis. Iš ties gražu ir suteikia jaukumo ir savotiško žavesio. Noriu paminėti ir ne tokias gražias vietas, o tiksliau pakelėse pamatytas „grožybes“, kurios lyg ylos iš maišo išlindusios kyšo ir akis badyte bado pravažiuojantiems keleiviams ar svečiams. Tikiu, kad tai laikini dalykai ir kitą kartą važiuodama vėl galėsiu gėrėtis gražėjančio Širvintų panorama.

2 Comments on Rubrika „OHO!“

  1. Nesupratau straipsnio tikslo ir nuotraukomis…kokios ylos kur tos ylos???? Eilinį kartą nežino prie ko prikibti..bet ir nepavyko…cha cha cha

  2. O man patiko. Kur gražu, pagyrė, kur apleista ir betvarkė, pirštu parodė. Pas mus su miesto tvarkymu, kaip su statybom. Medžius išrovė, šiukšles pamiršo išvežti. Pakelę išlygino, bet kad reikia šienauti, pamiršo. Piktžolėse vaikai slėpynių žaidė. Sutvarkė tik prieš šventę Na o pakelės garažų masyvas visu gražumu pasimatė nupjovus obelis, kaip ir mūsų nerenovuoti daugiabučiai. Pro šakas atrodė kitaip. Na bet yra, taip kaip yra. Naujai sodintų medelių pakelėj liko tik keletas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*