Naujausios žinios

Rugpjūčio 30 d. sušaukiamas Tarybos posėdis

Širvintų rajono savivaldybės merės Ž. Pinskuvienės 2018 rugpjūčio 23 d. potvarkiu Nr. 6-37, 2018 m.  rugpjūčio 30 d. 10.00 val. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

 1. Dėl kandidato siūlymo apdovanoti ženklu „Auksinės krivūlės riteris“. Pranešėja – Irena Vasiliauskienė, Savivaldybės mero pavaduotoja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės turto investavimo ir dalininkų kapitalo didinimo. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. rugpjūčio 27 d. sprendimo Nr. 1-122 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro nuostatų naujos redakcijos“ dalinio pakeitimo ir papildymo. Pranešėja – Ieva Kananovič, Socialinės paramos skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro didžiausio leistino pareigybių skaičiaus nustatymo. Pranešėja – Ieva Kananovič, Socialinės paramos skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2018 metų melioracijos darbų, finansuojamų valstybės biudžeto lėšomis, prioritetinių darbų programos pakeitimo. Pranešėja – Dovilė Romaškienė, Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus specialistė.
 1. Dėl patalpų suteikimo panaudos pagrindais Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. 7. Dėl leidimo pirkti butą su rūsiu, tvartą ir malkinę. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl atsisakymo pretenduoti į dalį palėpės. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl 2018–2019 mokslo metų (ugdymo proceso) pradžios ir trukmės pagal neformaliojo švietimo programas Širvintų rajono savivaldybės neformaliojo švietimo įstaigose nustatymo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 1. Dėl mokinių priėmimo į Širvintų meno mokyklą tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 1. Dėl leidimo Širvintų sporto centrui teikti paslaugas. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.

Sprendimų projektus galite rasti čia.

Tiesioginę posėdžio transliaciją ir įrašus galėsite stebėti čia.

1 Comment on Rugpjūčio 30 d. sušaukiamas Tarybos posėdis

 1. Keista, sprendimo projekte apie buto, su priklausančiais statiniais, pardavimą, nenurodyta net vietovė, o ir kaina už tokį turto kiekį mažoka. O kas ten per palėpė, kieno naudai jos atsisakoma, gal kas apšviesit, pasidarė įdomu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*