Naujausios žinios

Sankryžoje prie Širvintų bažnyčios po susidūrimo su Audi apvirto policijos automobilis

Vėlų šeštadienio, spalio 6 d., vakarą, apie 20–21 val., skaitytojai į „Širvio“ redakciją atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuotas policijos „VW Kombi“ (pagamintas 2018 m.) ir lengvojo „Audi A6“ automobilių susidūrimo pasekmės: automobiliai, ypatingai policijos, sumaitoti, nuverstas elektros stulpas.

Mūsų šaltinių duomenimis, policijos ekipažas galimai su įungtais švyturėliais ir be garso signalo pagrindine gatve vyko į C kategorijos iškvietimą dėl KET pažeidimo. P. Cvirkos ir Vilniaus gatvių sankryžoje iš šalutinio kelio iššoko automobilis „Audi A6“. Nors sankryžoje, šalutiniame kelyje iš abiejų pusių pastatyti „STOP“ ženklai, tačiau avariją sukėlęs vairuotojas (g. 1992 m.) to nepaisė.

Policijos departamento duomenimis, eismo įvykio metu nukentėjo patrulis (g. 1989 m.), kuris dėl daugybinių kūno sumušimų po medikų apžiūros paleistas namo, kartu važiavęs tyrėjas (g. 1975 m.) dėl krūtinės ir galvos sumušimų, lengvo smegenų sukrėtimo gydomas ambulatoriškai. „Audi A6 Avant“ keleivis (g. 1992 m.) taip pat nukentėjo. Jis dėl kojos sumušimo taip pat gydomas ambulatoriškai…

Jei jums įdomu, ką papasakojo apie šią sankryžą netoliese gyvenantys Eugenijus ir Laimutė Žitlinskai, skaitykite spalio 10-osios laikraštį „Širvis“.

Nuotraukos Virginijaus Sarpausko

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*