Naujausios žinios

Šiaulių kaimo bendruomenė paprašyta išsikraustyti

Gegužės 28 d. rašėme apie Šiaulių kaimo pastato liūdną dalią. Per Tarybos posėdį merės Živilės Pinskuvienės teigimu, komiteto siūlymu sprendimo projektas dėl Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro Jauniūnų filialo veiklos nutraukimo ir Šiaulių filialo įsteigimo buvo išbrauktas iš darbotvarkės. O Šiaulių kaimo bendruomenei Kultūros centro l. e. direktoriaus pareigas R. Bareckaitė rašė, kad neleidžiama pasinaudoti pastato trumpalaike panauda, nes šiuo metu vyksta Kultūros centro Šiaulių filialo steigimo procedūra. Neišsprendus pastato likimo per Tarybos posėdį, Šiaulių kaimo bendruomenė penktadienio rytą buvo paprašyta išsinešti visus bendruomenei priklausančius daiktus.

„Daiktų ne viena dėžutė ir ne dvi. Mes ten buvome sukaupę nemažai priemonių veiklai ir gerus kilimus. Dabar priversti viską nešti į seną katilinę. Namuose negalime laikyti bendruomenės turto.“ – nuogąstavo Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkė Ieva Pumputienė.

Bendruomenės kai kuriuose kaimuose yra vienintelės organizacijos, kurios savanoriškai, be jokio atlygio sprendžia kaime taip dabar svarbius kultūros ir užimtumo klausimus. Kaimo bendruomenės ir kitos nevyriausybinės organizacijos yra puikios savivaldybių partnerės, kurioms daug savivaldybių teikia paramą ir išreiškia pagarbą.

Deja, mūsų Savivaldybėje stebima neįprasta ir ydinga tendencija – menkinti ir žlugdyti bendruomenes.

Šiaulių kaimo bendruomenės nuotraukos

3 Comments on Šiaulių kaimo bendruomenė paprašyta išsikraustyti

  1. Liūdna ir graudu. Manau atėjo laikas rengti piketą prie savivaldybės. Palaikančių bus.

  2. reikia vienytis ir daryti tvarką, kad šita su savo beraščiais klapčiukais nestumdytų ir neniekintų žmonių kaip kokių netinkamų,jau dejavimų gana, nes praraja jau išsižiojo tuoj visus į ją sustums. Visur suktybės, apgaulė, nesiskaitymas nei su žmonėmis, nei su finansais. Pinigų nėra, viskas daroma į skolą, nors jos pagal užgaidas vis auga, bet ir skolos turi ribas. Užaugins finansinę kuprą žmogeliams – mažai nepasirodys.

  3. Baisu kas darosi

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*