Naujausios žinios

Širvintose šiandien viešėjo Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė

Andželika Bagočiūnienė

Šiandien Širvintų rajono savivaldybės salėje vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte.

Ministrė Rimantė Šalaševičiūtė į susitikimą atvyko su komanda: Sveikatos ekonomikos departamento vadove Jolanta Iždoniene, Teisės departamento vadove Nerija Stasiuliene, Personalo skyriaus vedėja Donata Budrevičiene, Asmens sveikatos priežiūros departamento direktoriumi Zdislavu Skvarciany ir ministro patarėja Dalia Guobužiene. Susitikime taip pat dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, direktorės pavaduotoja Elona Pečiukaitienė, buvę Širvintų rajono savivaldybės merai: Vytas Šimonėlis, Kęstutis Pakalnis, Vincas Jasiukevičius, dabartinės Tarybos nariai, Širvintų  ligoninės direktorė Laima Meškauskienė, Pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Nijolė Dimšienė, abiejų Širvintų sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai ir kiti.

Ministrės R. Šalaševičiūtės teigimu, susitikimą su Širvintų rajono sveikatos priežiūros įstaigomis ministerija paspartino gavusi Širvintų ligoninės 95 darbuotojų pasirašytą skundą. Skunde minima, kad Širvintų ligoninės direktorės L.Meškauskienės atžvilgiu Savivaldybės aministracija galimai taiko neteisėtus, nepamatuotus ir nepagrįstus veiksmus ir  pažeidžia Darbo kodeksą. Antra atvykimo priežastis – dėl Vyriausybės numatyto ketvirtojo konsolidavimo etapo ir sužinoti, kaip Širvintų sveikatos priežiūros įstaigoms toliau „gyventi ir išgyventi“.

Diskusijoje svarstytus klausimus pateiksime vėliau.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*