Naujausios žinios

Širvintose vėl griaudė motociklai

Virginijus Sarpauskas

Straipsnis buvo išspausdintas šių metų rugsėjo 14 d. laikraščio „Širvis“ 36-ame numeryje.

„SUK RANKENĄ“ organizatorių, Šešuolių šv. Juozapo, Zibalų šv. Jurgio ir Šešuolėlių švč. Mergelės Marijos Visų Malonių Tarpininkės parapijų kleboną kunigą Egidijų Kazlauską su visa baikerių kolona sutikau pakeliui namo kaip Dievo dovaną po savo paties organizuotos pilietinės akcijos „Širvintų miesto centrinė aikštė. Vizija“. Po ilgo pusdienio prie miesto aikštės medžių bei paties sumanytos „Populizmo arkos“ buvo gera matyti tiek daug gerai nusiteikusių, odiniais drabužiais apsirėdžiusių baikerių, o dar tokiu momentu, kai juos filmavo ir kalbino žurnalistai iš LRT televizijos. Pakalbinau kunigą E. Kazlauską ir aš.

Kokia proga šiandien susirinkote?

Vykdome projektą „Suk rankeną“, kuriuo siekiama vienyti krikščionis motociklininkus ir motociklininkes, draugiškus ir atsakingus bei pasižyminčius pagarba vieni kitiems. Didžiausi renginiai šiame projekte buvo moto sezono atidarymas balandžio 9 d. ir dar laukiamas moto sezono uždarymas rugsėjo 25 d. Sezono metu vyko ir kiti renginiai: mėnesinės išvykos („Suk rankeną sekmadienį“, „Suk rankeną šeimadienį“, „Suk rankeną Nemunu“, „Suk rankeną Pivašiūnai“) Šiandien taip pat susirinkome, nes LRT filmuoja laidą apie mūsų projektą ir tokias keliones. Sustojome prie paminklo savanoriams Širvintose, sugiedojome Lietuvos himną ir keliausime toliau.

Kokia programa numatoma sezono uždarymui?

Rugsėjo 25 d. bus padėka už sezoną ir dar Vairuotojų ir keliautojų diena. „SUK RANKENĄ ŠEŠUOLIAI“ programoje numatoma nuo 9 val. registracija, Eucharistija 11.15 val. Svečių pasveikinimas ir padėkos Molėtų, Ukmergės ir Kaišiadorių merams. Po to dviratininkų pristatymas, gražiausio dviračio konkursas bei dviračių palaiminimas ir motociklininkų pristatymas, vaikų motociklininkų lenktynės, kitos užduotys motociklininkams, motociklininkų bei jų „žirgų“ laiminimas. Vėliau atvykusių laukia 130 metų automobiliui ir 120 metų automobilizmui Lietuvoje istorijos pasakojimas. Lietuvio Europos žemyno kelionių rekordininko Vladivostokas–Lisabona Vitoldo Miliaus prisistatymas, ralio sporto meistrų bei jų komandų prisistatymai ir pasirodymai. Kviečiame visus norinčius sudalyvauti.

Palydėjau tolstančius baikerių „žirgus“ su mintimi, kad diena visgi buvo naudinga ir baigėsi maloniai.

Nuotraukų autorius Virginijus Sarpauskas

1 Comment on Širvintose vėl griaudė motociklai

  1. Ačiū už pastebėtą pozityvą mielas Sirvis.lt kolektyve, kad tik daugiau būtų šypsenų ir džiaugsmo mūsų miesteliuose ir kaimuose

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*