Naujausios žinios

Širvintų meno mokyklos mokiniai Italijoje skynė laurus

Birželio 18–19 d. Italijoje Roseto mieste, ant Adrijos jūros kranto, vyko Tarptautinis instrumentalistų konkursas „ITALIA AWARD  2016“.  Šiame konkurse jaunieji atlikėjai varžėsi įvairiose grupių kategorijose. Dalyvių buvo  iš Italijos, Baltarusijos, Slovakijos, Rusijos bei Lietuvos. Konkurse taip pat dalyvavo Širvintų Meno mokyklos mokiniai: pianistės Meilė Graužinytė ir Alicija Garbatavičiūtė, merginų mokytoja Jurgita Reneckytė-Žemaitienė, bei akordeonistai Lukas Vyšniauskas, Erikas Ašaka ir Nicolas Einorius. Vaikinų akordeono specialybės mokytoja Tatjana Maciulevič.
Pianistės Meilė Graužinytė ir Alicija Garbatavičiūtė varžėsi įvairių instrumentų solistų kategorijoje. Merginos turėjo atlikti po vieną  solinį kūrinį.
Meilė solistų B gupės kategorijoje pelnė I vietą, Alicija  solistų D grupės kategorijoje taip pat pelnė I vietą. Abi merginos parsivežė iš Italijos diplomus ir nugalėtojų taures.
Širvintų meno mokyklos akordeonistas Lukas Vyšniauskas Solistų-virtuozų kategorijoje pelnė 1 vietą bei buvo apdovanotas diplomu ir taure. Ansamblių kategorijoje (E.Ašaka, N.Einoris , L.Vyšniauskas) pelnė 3 vietą , diplomus ir vieną taurę.

Kartu su širvintiškiais konkursantais vykusi Meilės mama Oksana Graužinienė pasakojo, kad Italija labai graži, šilta ir svetinga šalis, bet sunku buvo pasirinkti iš visiškai skirtingo maisto prekių asortimento parduotuvėse. Oksanai paliko įspūdį didžiulis Širvintų meno mokyklos mokytojų rūpestis savo mokiniais: „ …jos su savo mokiniais elgiasi kaip su savo vaikais, todėl vaikai su tokiomis mokytojomis jaučiasi saugūs, užtikrinti besimokydami per pamokas ir, žinoma, pasiekia užtikrintų rezultatų bei tapo nugalėtojais konkurse Italijoje“ – kupina dėkingumo mokytojams kalbėjo Oksana.

3 Comments on Širvintų meno mokyklos mokiniai Italijoje skynė laurus

  1. Šaunuoliai vaikai, pagarba mokytojams, pastebėjusiems gabius vaikus ir skatinančius juos siekti aukštumų. Dar daug pergalių Jums.

  2. Labai aciu uz nuosidu straipsni…, ir komentarijus…,
    bet yra vienas netikslumas…
    solistu-virtuozu kategorijoje.., L.Vysniauskas pelne 1vieta , diploma ir taure.., bet ansambliu kategorijoje..(E.Asaka, N.Einoris , L.Vysniauskas)- 3 vieta , diplomus ir viena taure …
    pagarbiai..mok-met.T.Maciulevic:)..
    Aciu visiem.., kas pareme ir palaike mus…:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*