Naujausios žinios

Širvintų miesto bendruomenės kreipimasis į visuomenę

V.Sarpausko nuotrauka iš „Širvio“ archyvo

Asociacija „Širvintų miesto bendruomenė“ jau ne kartą kėlė klausimus ir visuomenę informavo apie UAB „RetroPlast“  ketinimą Širvintų r. Beržės kaime (Beržės g. 1) užsiimti antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų apdorojimo, plastiko dribsnių, granulių bei mišinių gamyba.

Po skrupulingo dokumentų nagrinėjimo, po susipažinimo su panašia, tik daug mažesnes apimtis vykdančia, tokia pačia veikla užsiimančia gamykla Skaidiškėse, po pokalbio su Skaidiškių bendruomenės pirmininku, po susitikimo Aplinkos apsaugos agentūroje, kur UAB „RetroPlast“ atstovas taip inirtingai „kovėsi“, kad nuo Beržės upelio būtų nuimtas pavadinimas „upelis“ ir suteiktas griovio statusas, po savivaldybės atliktų ar neatliktų darbų šiuo klausimu kyla vis daugiau ir daugiau klausimų.

Visus juos pabandysime užduoti UAB „RetroPlast“. Būsimo susitikimo detales jau dėliojame, į jį pakviesime visus suinteresuotus asmenis. Šiuo metu nagrinėjame vis naujai mus pasiekiančius dokumentus, ruošiame klausimus. Juos prieš susitikimą ketiname nusiųsti UAB „RetroPlast“ atstovams. Tuo tikimės, kad atvykę į susitikimą jie neišsisukinės nuo nepatogių klausimų motyvuodami, kad vieni ar kiti klausimai reikalauja specialistų nuomonės, papildomų dokumentų ir t.t. Todėl kreipiamės į visuomenę – mūsų el.paštu sirvintu.bendruomene@gmail.com siųskit visus Jus dominančius klausimus, gal net ir tuos, kurių neišdrįsit užduoti tiesioginio susitikimo su UAB „RetroPlast“ atstovais metu.

Asociacijos „Širvintų miesto bendruomenė“ pirmininkė A. Skeberienė

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*