Naujausios žinios

Širvintų miesto bendruomenės sveikinimas Mamoms ir Močiutėms!

Sveikinam visas moteris, kurioms Dievas suteikė dovaną patirti  MOTINYSTĖS  džiaugsmą.  Būtent jį, nes suteikti vaikui gyvybę – viena, o išauklėti, nukreipti savo pavyzdžiu jį teisingu keliu – visai kas kita. Tai didžiulis darbas, kuris įsirėžia atmintin pačiais šilčiausiais prisiminimais. Juk gimus vaikučiui, užgimsta ne tik nauja gyvybė, bet užgimsta ir mama.

Būti mama – tai menas, tai didžiausa kūryba ir duotybė visam gyvenimui, tai didžiausias gyvenimo projektas. Neįmanoma būti mama tik pusvalandį per parą – tada, kai bendraujama su vaikais prieš miegą. Mama- tai džiaugsmas ir pareiga visam laikui.  Tai visą parą dirbanti vaistinė – vitaminai, nuskausminamieji, raminamieji, kompresas ir marlė žaizdoms sutvarstyti. Tai visą parą dirbantis psichologas- ausys išklausyti, petys išsiverkti, delnas paglostyti, žodis užtarti.  Mamos- tai viskas, ką vaikai jose pažadina.
Šiandien joms bus dėkojama už vargus. Už vargus mintyse vaikams dėkos ir jos, nes kitaip jos nebūtų žinojusios, kokia didelė gali būti motinos širdis. Vaikai dėkos už meilę. Už ją dėkos ir jos, nes tik vaikams jos dėkingos už tai, kad gali mylėti kitaip. Vaikų dėmesys vėl ir vėl primins apie atsakomybę už mažą žmogiuką, už vyro ir moters slėpiningiausią kūrinį.

Tad linkime Jums ir toliau kasdien išgyveni šimtus jausmų. Kasdien leistis į nepakartojamą pasaulio pažinimo su vaiku kelionę. Patirti nuotykį. Atrasti naują save, pajusti nežinomus jausmus. Kasdien būti šimte, ne, tūkstantyje vaidmenų – žaidimų ir smėlio dėžės draugė, bėgikė, virėja, namų tvarkytoja, detektyvė, kūrėja, dainininkė, derybininkė, geografė, atsakymų į visus „kodėl“ žinovė, patarėja išorinio pasaulio klausimais, pasakų ir raganų specialistė, slaugė, mokytoja, žaislų ekspertė, psichologė, visų sričių specialistė…Su mamos diena, mielos Mamos ir Močiutės!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*