Naujausios žinios

Širvintų policijos pareigūnai operatyviai sulaikė senolę apiplėšusį vyrą

Š. m. lapkričio 17 dieną apie 18 valandą vakaro Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Širvintų mieste, pas daugiabutyje gyvenančią 97-erių senolę atėjęs iš matymo pažįstamas vyras panaudodamas fizinį smurtą pagrobė piniginę, kurioje buvo 150 eurų.

Į įvykio vietą atskubėję Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai   nedelsiant nustatė įtariamojo asmenybę ir ėmė jo ieškoti. Nepraėjus nė valandai nuo pranešimo apie nusikaltimą gavimo, senolę apiplėšusį 34-erių vyrą pareigūnai sulaikė išeinantį iš parduotuvės „Iki“. Vyriškis jau spėjo pasinaudoti pagrobtais pinigais ir už juos įsigijo alkoholio, „užkandos“ ir cigarečių, tačiau papuotauti jau nespėjo, o atsidūrė už grotų. Pristačius į policijos komisariatą jam nustatytas 2,32 promilių girtumas.

Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 180 str., įtariamasis uždarytas į areštinę.

1 Comment on Širvintų policijos pareigūnai operatyviai sulaikė senolę apiplėšusį vyrą

  1. Šaunuoliai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*