Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 38 gaisrai, atlikta 10 gelbėjimo darbų.

Balandžio 25 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Alyvų g.  gyvenamajame name iš buitinio dujų baliono veržiasi dujos ir gyventoja negali užsukti dujų baliono. Atvykus į vietą ugniagesiai gelbėtojai užsuko dujų balioną ir išnešė į lauką.

Balandžio 26 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Skėterių k., Pasieniečių g. dega gyvenamasis namas.  Atvykus į vietą gyvenamojo namo dūmtraukyje degė suodžiai. Dūmtraukyje degę suodžiai buvo užgesinti.

Balandžio 26 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g., dega pastatas. Atvykus, atvira liepsna degė medinis, apkaltas skarda statybinis vagonėlis. Sudegė pastato stogas, išdegė vidus.

Balandžio 27 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Rusių Rago k., Miško g. atviroje teritorijoje rastas daiktas panašus į sprogmenį. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai pabudėjo kol atvyko išminuotojai.

Balandžio 29 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Mindaugo g. reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į daugiabučio gyvenamojo namo butą pirmame aukšte. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, parankinėmis priemonėmis buvo atidarytos įėjimo į butą durys pirmame aukšte ir įleisti policijos ir GMP darbuotojai.

Balandžio 29 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Družų k., Žolynų g. dega ūkinis pastatas.  Atvykus į vietą ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė pusiau mūrinio, pusiau medinio ūkinio pastato stogas. Nudegė ir išardyta apie 20 kv. m. stogo. Apdegė ir išardyta apie 15 kv. m. medinės pastato dalies sienų konstrukcijų, išdegė pastato vidus. Apdegė ir buvo sulieta vandeniu apie 1 t. pastato viduje buvusio šieno.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*