Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 43 gaisrai, atlikta 12 gelbėjimo darbų.

Gegužės 07 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav. ugniagesiams reikalinga pagalba gesinant gaisrą, kilusį Ukmergės r. sav., Ukmergės m., Klaipėdos g. 10. Atvykus į vietą, buvo suteikta pagalba gesinant gaisrą, kilusį miesto turgaus teritorijoje.

Gegužės 07 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Anciūnų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 20 a. plote degusi žolė.

Gegužės 10 d. gautas pranešimas, kad kilo gaisras Širvintų sen., Puorių k., Pasienio g. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 3 kub. m. degusių lentų atviroje teritorijoje.

Gegužės 10 d. gautas pranešimas, kad kilo gaisras Širvintų sen., Barzdžių k. Atvykus į vietą, buvo užgesinti apie 1,7 ha. plote degusi žolė, krūmai, miško kirtimo atliekos.

Gegužės 12 d. gautas pranešimas, kad kilo gaisras Zibalų sen., Stepanavos k. Atvykus į vietą, buvo užgesinti degę šieno rulonai.

Gegužės 13 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Širvintų g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus buvo supjaustytas ir nuo važiuojamosios kelio dalies patrauktas nuvirtęs medis.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*