Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja visuomenę, kad š.m. birželio 18-21 d. (nuo 09.00 val.) Širvintų tvenkinyje (šalia miesto pliažo) bus vykdomos ugniagesių gelbėtojų pratybos, tema: skęstančiųjų gelbėjimas. Kviečia visus norinčius stebėti pratybas, taip pat gauti naudingos informacijos apie saugų elgesį vandenyje šiltuoju metų laiku.

Tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 51 gaisras, atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Gegužės 31 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Puorių k. dega traktorius. Atvykus, iš traktoriaus variklio skyriaus rūko dūmai. Iki ugniagesių atvykimo traktorius buvo apgesintas milteliniais gesintuvais. Apdegė variklio skyrius ir jo apdaila.

Birželio 01 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Mantinionių k. policijos pareigūnams reikalinga pagalba, nuo medžio nukelti pakaruoklį. Atvykus į vietą, medyje, apie 20 m. aukštyje buvo matomas pakaruoklis. Turima įranga, pasiekti pakaruoklio nebuvo įmanoma, todėl buvo pasitelkta pagalba iš Vilniaus miesto. Iš Vilniaus m., atvykę ugniagesiai gelbėtojai- aukštalipiai, panaudoję specialią aukštalipių įrangą, užlipo į medį ir nukėlė žemyn pakaruoklį.

Birželio 01 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Trapelių k., Laukų g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi pieva.

Birželio 02 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Neveronių k., Liepų g. reikalinga pagalba, nuo namo stogo  patraukiant užvirtusį medį. Atvykus į vietą, pagalba suteikta- patrauktas medis, kuris buvo nuvirtęs ant namo stogo.

Birželio 03 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Mickonių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 4 a. plote degusi žolė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*