Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 58 gaisrai, atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Birželio 05 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 2 a. plote degusi žolė.

Birželio 05 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Blendės k. kilo gaisras miške. Atvykus į vietą, miškininkams buvo padėtas gesinti apie 300 a. plote degusi durpinga miško paklotė ir pušų miškas.

Birželio 06 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k., Spėros g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 90 a. plote degusi žolė.

Birželio 08 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Trejokų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi žolė.

Birželio 08 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pasodninkų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi durpinga pieva.

Birželio 09 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Levaniškių I k. kažkas dega. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad žmonės prižiūrėdami deginą laužą.

Birželio 10 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Krūmėniškių k. kilo gaisras miške. Atvykus į vietą, miškininkams buvo padėtas gesinti apie 100 a. plote degusi durpinga miško paklotė ir pušų miškas.

Birželio 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Avižonių k., Kaštonų k. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintos šalia ūkinio pastato degusios šiukšlės.

Informuojame visuomenę, kad š.m. birželio 18-21 d. (nuo 09.00 val.) Širvintų tvenkinyje (šalia miesto pliažo) bus vykdomi ugniagesių gelbėtojų užsiėmimai, tema: skęstančiųjų gelbėjimas. Kviečiame visus norinčius stebėti pratybas, taip pat gauti naudingos informacijos apie saugų elgesį vandenyje šiltuoju metu laiku.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*