Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 59 gaisrai, atlikta 20 gelbėjimo darbų.

Birželio 13 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., I. Šeiniaus g. reikalinga pagalba nuo medžio 18 m. aukščio nukelti katiną. Atvykus į vietą katinas buvo nukeltas ir perduotas gyvūno globėjai.

Birželio 13 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Navasiolkų k. gyvenamajame name moteris negali užsukti gamtinio dujų baliono kranelio ir iš jo veržiasi dujos. Atvykus į vietą, gamtinis dujų balionas iš gyvenamojo namo buvo išneštas į lauką ir užsuktos dujos.

Birželio 14 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pusilgiškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi durpinga pieva.

Birželio 17 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Bartkuškio k., Aušros g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus į vietą, medis buvo supjaustytas ir atlaisvinta važiuojamoji kelio dalis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*