Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 66 gaisrai, atlikti 24 gelbėjimo darbai.

Liepos 11 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Rimučių k., durpingoje pievoje įklimpusi karvė. Atvykus, parankinėmis priemonėmis karvė buvo ištraukta ir perduota šeimininkei.

Liepos 12 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Saveikiškio I k., kažkas dega. Atvykus, atviroje teritorijoje 14×12 m. plote degė  šiaudų ir mėšlo krūva, kuri buvo užgesinta.

Liepos 12 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtę medžiai. Atvykus, trijuose vietose nuo važiuojamosios kelio dalies pašalinti nuvirtę medžiai.

Liepos 14 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Mančiušėnų k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtę keturi medžiai. Atvykus, visi medžiai buvo supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamosios kelio dalies.

Liepos 15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Plento g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus, medis buvo supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Liepos 15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Šniponių k., pamiškėje kažkas dega. Atvykus, atviroje teritorijoje degė šiukšlių krūva.

 

1 Comment on Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

  1. „Širvio“ redakcija, thank you for this post. Its very inspiring.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*