Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 75 gaisrai ir buvo atlikti 32 gelbėjimo darbai.

Rugpjūčio 20 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Trapelių k. policijos pareigūnams reikalinga pagalba atliekant dingusio asmens paiešką. Atvykus į vietą, policijos pareigūnų prašymu, panaudojant specialią įrangą, buvo apieškoti nurodyti vandens telkiniai. Apžiūrėjus vandens telkinius, dingęs asmuo juose neaptiktas.

Rugpjūčio 20 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Krūmėniškių k. esančiame vandens telkinyje paskendo vaikas. Atvykus į vietą, vandens telkinyje buvo pradėta vaiko paieška. Vaikas rastas apie 5 m. nuo kranto, apie 3 m. gylyje. Ištraukus vaiką iš vandens, jis buvo perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

Rugpjūčio 21 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Sodžiaus g. dega automobilis. Atvykus į vietą, apžiūrėjus automobilį BMW, atviro degimo požymių nenustatyta,  atjungtas automobilio akumuliatorius.

Rugpjūčio 24 d. gautas pranešimas, kad kelyje Širvintos- Maišiagala, ties Lipuvkos vs. dega automobilis. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs automobilis Audi 80. Gaisro metu sudegė didžioji dalis lengvojo automobilio degių detalių.

Rugpjūčio 24 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k. Ežero g. dega ūkinis pastatas. Atvykus į vietą, iš šalia ūkinio pastato esančios metalinės grūdų džiovyklos veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė dalis džiovykloje buvusių žirnių, bei dalis džiovyklos.

Informuojame, kad vykdant prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai“ š.m. rugpjūčio 27-31 dienomis Širvintų m. Laisvės g., Šermukšnių g., Šermukšnių skg., Musninkų g. ir Ramybės g. esančius gyvenamuosius namus lankys Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*