Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 77 gaisrai ir buvo atlikti 32 gelbėjimo darbai.

Rugpjūčio 30 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vilniaus g. dega automobilis. Atvykus į vietą, degantis automobilis buvo apgesintas savininko turėtu gesintuvu. Ugniagesiai vandeniu baigė gesinti degantį automobilį. Gaisro metu apdegė automobilio BMW 320 salonas, dalis išorės.

Rugsėjo 02 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Mindaugo g. 9 dega butas. Atvykus į vietą ir patikrinus butą, paaiškėjo, kad degimo nėra – ant viryklės pridegė be priežiūros paliktas gaminamas maistas. Atkreiptinas dėmesys, kad apie pridegusį maistą ir bute pasklidusius dūmus, aplinkinius gyventojus informavo bute įrengtas autonominis dūmų jutiklis.

Rugsėjo 02 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Staškūniškio k. dega namas. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė medinė pirtis. Gaisro metu pirtis beveik visiškai sudegė.

Informuojame, kad vykdant prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai“ š.m. rugsėjo 03-07 dienomis Širvintų m. Naujakurių g., Ramunių g., Kriaušių g., Vyšnių g., Slyvų g., Sodų g., Paupio g. ir Paupio skg. esančius gyvenamuosius namus lankys Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Virginijaus Sarpausko nuotraukos

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*