Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 80 gaisrai ir buvo atlikti 32 gelbėjimo darbai.

Rugsėjo 04 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k. Ežero g. dega ūkinis pastatas. Atvykus į vietą, iš šalia ūkinio pastato esančios metalinės grūdų džiovyklos veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė dalis džiovykloje buvusių pupų.

Rugsėjo 07 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Zosinos g. 9 dega lengvasis automobilis. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs, nenaudojamas lengvasis automobilis Audi 80.

Rugsėjo 07 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atviroje teritorijoje degęs laužas.

Informuojame, kad vykdant prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai“ š.m. rugsėjo 10-14 dienomis Širvintų sen., Kabaldos k. Krantinės g., Kriaunaitiškių g., Nendrių g., Gėlyno g., Kazliškių g., Rožių g., Paširvinčio g. esančius gyvenamuosius namus lankys Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*