Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 86 gaisrai ir buvo atlikti 35 gelbėjimo darbai.

Rugsėjo 24 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių II k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą, medis buvo supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Rugsėjo 27 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Gavėnių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinti atviroje teritorijoje degę 5 šieno ritiniai.

Rugsėjo 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Širvintų g. kilo gaisras ūkiniame pastate. Kilusio gaisro gesinti ugniagesiai nebuvo kviečiami, kadangi gaisrą užgesino patys gyventojai. Gaisro metu apdegė dalis ūkinio pastato sienos.

Rugsėjo 30 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Draugystės g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad su priežiūra deginamos šiukšlės.

Informuojame, kad vykdant prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai“ š. m. spalio 01-05  dienomis Širvintų m. Vakarinės g., Saulėtekio g., Ateities g., Staviškių g., Plento g., Aušros g., Tulpių g., Kaštonų g. ir  Širvintų sen., Širvintėlių k., Širvintėlių g. esančius gyvenamuosius namus lankys Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*