Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 87 gaisrai ir buvo atlikti 36 gelbėjimo darbai.

Spalio 01 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav. ugniagesiams gelbėtojams reikalinga pagalba gesinant gaisrą kilusį Ukmergės r. sav., Pivonijos sen., Pakertušės k. Atvykus į vietą, buvo suteikta pagalba gesinant degantį namą.

Spalio 05 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vilniaus g. dega pastatas. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė prie mūrinio pastato priblokuotas medinis sandėliukas. Gaisro metu išdegė ir buvo išardytas medinis sandėliukas, apsaugotas mūrinis pastatas.

Spalio 06 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m. Vilniaus g. ir P. Cvirkos g. sankryžoje įvyko autoįvykis, vienas automobilis yra apvirtęs, iš jo rūksta dūmai. Atvykus, prispaustų žmonių ir degimo nebuvo. Atjungti automobilių akumuliatoriai. Atverstas apvirtęs automobilis. Padėta automobilius pakrauti į evakuatorius. Sutvarkyta kelio danga.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*