Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 8 gaisrai ir buvo atlikti 5 gelbėjimo darbai.

Sausio 28 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Mančiušėnų k., Mančiušėnų g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą, buvo užgesinti gyvenamojo namo dūmtraukyje degę suodžiai.

Vasario 01 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vilniaus g. 57 name reikalinga pagalba greitosios medicininės pagalbos darbuotojams. Atvykus į vietą, bei panaudojus parankines priemones, buvo atidarytos buto durys, į vidų įleisti GMP darbuotojai.

Vasario 01 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Vičiūnų k. nuo kelio nuslydo ir užklimpo mokinius vežantis mokyklinis autobusas. Atvykus į vietą, bei panaudojus buksyravimo lyną, autobusas buvo ištrauktas.

Vasario 02 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Kernavės mstl., Kerniaus g. reikalinga pagalba greitosios medicininės pagalbos darbuotojams. Atvykus į vietą, buvo padėtas pernešti ir į GMP automobilį įkelti sunkiasvoris ligonis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*