Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Nuotrauka iš Facebook paskyros

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 16 gaisrų ir buvo atlikta 10 gelbėjimo darbų.

Vasario 27 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Kiauklių k., Bažnyčios g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą, buvo uždūmintos gyvenamojo namo vidaus patalpos. Išvėdintos patalpos, apžiūrėjus pastatą gaisro požymių nenustatyta.

Vasario 28 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Skėterių k., Pasieniečių g. dega gyvenamasis namas. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs vieno aukšto medinis gyvenamasis namas.

„Širvis“ dalinasi pagalbos šauksmu, kuris paskelbtas viešai Facebook paskyroje:
„Kreipiamės į visus, kurie neabejingi svetimoms nelaimėms ir skausmui! Gyvenimas negailestingas ir kartais pasiglemžia iš žmonių visą jų sunkiai užgyventą turtą ir viską, dėl ko jie sunkiai dirbo ir stengėsi. Naktį (iš 02.27 į 02.28) Širvintų rajone, Skėterių kaime ugnis negailestingai pasiglemžė namą šeimos, kurioje auga trys nepilnamečiai vaikai. Svarbiausia, kad gaisras buvo laiku pastebėtas, visi spėjo išeiti iš namo ir niekas nenukentėjo. Tačiau šiuo metu jiems reikalinga bet kokia pagalba, nebeliko nieko.  Todėl labai prašom visų JŪSŲ, kurie gali ir nori bent kažkiek padėti šiai šeimai (daiktais, drabužiais, ar pinigais).
Tam, kuris ilgai mąsto apie tai, kaip daryti gera, nelieka laiko būti geram. Padėkime, prisidėkime kiek galėdami čia ir dabar.

Pavedimo paskirtis: Parama šeimai
Banko sąskaitos nr.:
LT517300010158019704
Laima Armackienė“

Vasario 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Gavėnių k., Giedraičių g. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs medinis ūkinis pastatas.

Vasario 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Draugystės g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą, medis buvo supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Kovo 02 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Pikūnų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi žolė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*