Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 17 gaisrų ir buvo atlikta 16 gelbėjimo darbų.

Kovo 05 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Širvintų g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad dega ūkinis pastatas, kuriame buvo užgesintas ūkinio pastato viduje degęs šienas.

Kovo 05 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių II k. ir Musninkų sen., Juodonių k., Liepų g. ant važiuojamųjų kelio dalių nuvirto medžiai. Atvykus į vietas, medžiai buvo supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamųjų kelių dalių.

Kovo 08 d. gauti pranešimai, kad Širvintų m., Plento g., Širvintų sen., Groblės vs. ir  Čiobiškio sen. prie Astruvkos k., ant važiuojamųjų kelio dalių nuvirto medžiai. Atvykus į vietas, medžiai buvo supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamųjų kelių dalių.

Kovo 09 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Ateities g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą, medis buvo supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*