Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 24 gaisrai ir buvo atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Kovo 18 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Zibalų mstl., Širvintų g. dega gyvenamasis namas, viduje gali būti žmonių. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė daugiabučio gyvenamojo namo buto kambarys. Žmonės iš pastato jau buvo išėję. Gaisro metu išdegė daugiabučio gyvenamojo namo viename iš butų buvęs kambarys, stipriai aprūko gretimos buto patalpos ir bendro naudojimo patalpos.

Kovo 19 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Vičiūnų k. kilo gaisras gyvenamojo namo dūmtraukyje. Atvykus į vietą, buvo užgesinti gyvenamojo namo dūmtraukyje degę suodžiai.

Kovo 20 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Verbiliškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 200 a. plote degusi sausa žolė.

Kovo 22 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Lesčiūnų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 3 a. plote degusi sausa žolė.

Kovo 23 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 150 a. plote degusi sausa žolė.

Kovo 23 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Juodelių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 80 a. plote degusi sausa žolė.

Kovo 24 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Zibalų g. kilo gaisras pastate. Atvykus į vietą, apleisto pastato vidus buvo stipriai uždūmintas. Pastato viduje degė sukrauti į krūvą elektros laidai ir kabeliai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*