Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 48 gaisrai ir buvo atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Balandžio 08 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Gudulinės k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 40 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 13 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Plikiškių k., Plikiškių g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 200 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 14 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Šiaulių k., Vilniaus g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą buvo užgesintas atvira liepsna degęs gyvenamasis namas, apsaugoti šalia namo stovėję ūkiniai pastatai.

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba taip pat informuoja, kad š.m. gegužės 1-5 d. visoje šalyje bus vykdoma akcija „Svečiuose pas ugniagesius“. Šios akcijos metu, gyventojai bus kviečiami atvykti į šalies priešgaisrines gelbėjimo tarnybas ir susipažinti su ugniagesiu gelbėtojų darbu bei turima gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika bei įranga. Kviečiame visus norinčius š.m. gegužės 1-5 dienomis atvykti į Širvintų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, esančia Širvintų r. sav., Širvintų sen., Širvintų k., Sodžiaus g. 25, bei susipažinti su ugniagesio gelbėtojo darbu iš arti.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*