Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 61 gaisras ir buvo atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Balandžio 23 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Liuliškių k., kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi sausa žolė ir krūmai.

Balandžio 26 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Ramunių g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta atviroje teritorijoje degusi šiukšlių krūva.

Balandžio 26 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Pažūsių k., kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 20 a. plote degusi sausa žolė ir krūmai.

Balandžio 26 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Dobilo g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, stipriai kibirkščiavo nuo elektros stulpo nutrukę elektros laidai.

Balandžio 27 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Viršuliškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad yra su priežiūra yra deginamas laužas.

Balandžio 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Ramunių g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta atviroje teritorijoje degę šiaudai.

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba taip pat informuoja, kad š.m. gegužės 1-5 d. visoje šalyje bus vykdoma akcija „Svečiuose pas ugniagesius“. Šios akcijos metu, gyventojai bus kviečiami atvykti į šalies priešgaisrines gelbėjimo tarnybas ir susipažinti su ugniagesiu gelbėtojų darbu bei turima gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika bei įranga. Kviečiame visus norinčius š.m. gegužės 1-5 dienomis atvykti į Širvintų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, esančia Širvintų r. sav., Širvintų sen., Širvintų k., Sodžiaus g. 25, bei susipažinti su ugniagesio gelbėtojo darbu iš arti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*