Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad  2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 2 gaisrai ir buvo atlikti 3 gelbėjimo darbai.

Sausio 24 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Levaniškių k., Tvenkinių g. kilo gaisras ūkiniame pastate. Priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms atvykus į vietą, ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas su priestatu ir juose buvę daiktai, apdegė prie ūkinio pastato prijungtas kitas priestatas, apdegė šalia ūkinio pastato stovėjęs gyvenamasis namas.

Sausio 24 d. gautas pranešimas, kad automagistralėje Vilnius- Panevėžys, ties Širvintų r. sav., Širvintų sen., Santakio k. dega lengvasis automobilis. Priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms atvykus į vietą iš po lengvojo automobilio Audi A6 (dyzelinis) dugno ir prietaisų skydelio rūko dūmai. Iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms, liepsnų plytimą sustabdė automobilio savininkas ugnies gesintuvais, atvykę ugniagesiai automobilį užgesino vandeniu. Gaisro metu apdegė lengvojo automobilio Audi A6 variklio skyriaus elektros instaliacija ir prietaisų skydelio elektros instaliacija.

Sausio 26 d. gautas pranešimas, kad automagistralėje Vilnius-Panevėžys dega lengvasis automobilis. Pakeliui, vykstant į įvykio vietą, priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos buvo atšauktos ir gražintos į tarnybą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*