Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 45 gaisrai ir buvo atlikti 34 gelbėjimo darbai.

Rugpjūčio 08 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Šniponių k., Družų g. dega elektros skydinė. Atvykus į vietą buvo nustatyta, kad iškvietimas nepagrįstas. Ant elektros laidų buvo užkritęs negyvas paukštis.

Rugpjūčio 09 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k., Plento g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta atviroje teritorijoje apie 10 a. plote degusi žolė ir įvairios šiukšlės.

Rugpjūčio 12 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Narvydiškių k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas užvirtęs medis.

Rugpjūčio 13 d. buvo suteikta pagalba Jonavos r. sav. ugniagesiams gesinant gaisrą kilusį Kauno apskr., Jonavos r. sav., Upninkų sen., Pakalniškio k., Širvintos g.

Rugpjūčio 13 d. gautas pranešimas, kad automagistralėje Vilnius – Panevėžys, ties 38 kelio kilometru įvyko autoįvykis. Atvykus į vietą, automobilis buvo užvažiavęs ant kelio atitvaro. Įvertinus situacija, siekiant išvengti didesnių automobilio sugadinimų, su turima ugniagesių įranga automobilis nuo atitvaro nebuvo nukeliamas- pagalbos suteikti nepavyko.

Rugpjūčio 13 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Pakerpės k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medžiai. Atvykus į vietą supjaustyti ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalinti užvirtę medžiai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*