Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 46 gaisrai ir buvo atlikti 35 gelbėjimo darbai.

Rugpjūčio 15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų m., Kalnalaukio g. 8 name kilo gaisras. Atvykus į vietą, buvo nustatyta, kad pridegė ant viryklės gaminamas maistas. Ugniagesiai gelbėtojai apžiūrėjo ir išvėdino daugiabučio gyvenamojo namo patalpas.

Rugpjūčio 19 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų m., Zibalų g. dega apleistas pastatas. Atvykus į vietą iš apleisto, mūrinio pastato rūko dūmai. Apžiūrėjus pastatą gaisro židinys buvo nustatytas tarp pastato 4 ir 5 aukštų buvusiame krovininiame lifte, kur degė įvairios šiukšlės. Degusios šiukšlės buvo užgesintos, taip pat buvo apžiūrėtos ir išvėdintos likusios pastato patalpos.

Rugpjūčio 19 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Klišabalės k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą, buvo supjaustytas ir nuo važiuojamosios kelio dalies patrauktas medis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*