Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 50 gaisrų ir buvo atlikti 38 gelbėjimo darbai.

Rugsėjo 6 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pramislavos k. dega gyvenamasis namas. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančio medinio 1 a. su palėpe gyvenamojo pastato sieną, stogo konstrukcijas. Gaisro metu sudegė gyvenamojo namo siena apie 2 kv. m., stipriai apdegė lango rėmas, dalis sudegė. Apdegė apie 2 kv. m. medinių stogo konstrukcijų.

Rugsėjo 7 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Godiškių k. dega gyvenamasis namas. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms medinio 1 aukšto su palėpe gyvenamojo pastato stogas degė atvira liepsna. Nudegė pastato stogas, sudegė ir dalinai įgriuvo dalis perdengimo, išdužo pastato langai, apdegė langų rėmai, durys. Apdegė ir buvo sulietos vandeniu pastato patalpos su jame buvusiais namų apyvokos daiktais.

Rugsėjo 7 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., J. Janonio g.  reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į butą esantį antrame aukšte. Pagalba suteikta. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai panaudoją ištraukiamas kopėčias per langą pateko į butą antrame aukšte ir atrakinę buto duris iš vidaus įleido policijos pareigūnus.

Rugsėjo 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Černiškių k. melioracijos griovyje, purve užklimpęs šuo. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai parankinėmis priemonėmis iš melioracijos griovio 2 m. pločio, iš dumblo ištraukė šunį.

Rugsėjo 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., I. Šeiniaus g. daugiabučio gyvenamojo namo ant išorinės sienos kibirkščiuoja elektros laidai. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams kibirkščiavęs ir vėliau degęs elektros laidas užgeso iki atvykimo. Gaisro metu sudegė apie 1 m. elektros laido, aprūko išorinė pastato siena (apie 20×20 cm. plote).

Rugsėjo 10 d. gautas pranešimas, kad kelyje Vilnius – Panevėžys 45 km. dega lengvasis automobilis. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms atvira liepsna degė automobilio variklio skyrius. Gaisro metu išdegė lengvojo automobilio Chrysler PT Cruiser (2003 m.) variklio skyrius. Apdegė priekinis antvožas, prietaisų skydelis, salonas. Nuo karščio išdužo priekinis stiklas ir stoglangis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*