Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 57 gaisrai ir buvo atlikti 49 gelbėjimo darbai.

Lapkričio 20 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Mindaugo g. 13 reikalinga pagalba greitosios medicinos pagalbos darbuotojams iš buto išnešant sunkiasvorį ligonį. Atvykus į vietą, pagalba buvo suteikta – ligonis iš buto nuneštas į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Lapkričio 21 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Mikalajūnų k., Mikalajūnų g. esančiame gyvenamajame name juntamas dūmus kvapas. Atvykus į vietą, ir atlikus žvalgybą, gaisro požymių nenustatyta – dūmai buvo išsisklaidę.

Lapkričio 23 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Babriškio k. gyvenamojo namo dūmtraukyje dega suodžiai. Atvykus į vietą ir apžiūrėjus gyvenamąjį namą, nustatyta, kad pagalba nereikalinga.

Lapkričio 26 d. gautas pranešimas, kad automagistralėje Vilnius-Panevėžys, ties 38 kelio kilometru įvyko autoįvykis – automobilyje gali būti prispaustų žmonių. Atvykus į vietą, lengvasis automobilis, Citroen C 1 buvo atsitrenkęs į kelio atitvarą, prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas automobilio akumuliatorius, sutvarkyta kelio danga.

Lapkričio 26 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Šarkaičių k. užklimpo ir išvažiuoti negali greitosios medicinos pagalbos automobilis. Atvykus į vietą ir panaudojus buksyravimo lyną, buvo ištrauktas greitosios medicinos pagalbos automobilis.

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba primena, kad vadovaujantis priešgaisrinę saugą reglamentuojančiais teisės aktais, prieš šildymo sezono pradžią iš dūmtraukių (kaminų) privalo būti išvalyti suodžiai, o šildymo sezono metu suodžiai turi būti valomi ne rečiau kaip kartą per 3 mėnesius. Taip pat, eksploatuojant šildymo įrenginius ir jų dūmtraukius, būtina nesudaryti sąlygų gaisrui kilti ir jam išplisti.

Kilus gaisrui galite nukentėti Jus, Jūsų artimieji bei Jūsų turtas, o taip pat dėl nustatytų  priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimų gresia ir administracinė atsakomybė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*