Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 1 gaisras, gelbėjimo darbai nebuvo atliekami.

Sausio 02 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Tuopų g. dega daugiabutis gyvenamas namas. Atvykus į vietą, degimo nebuvo. Buvo uždūminta dalis pastato patalpų. Patikrintos ir išvėdintos patalpos.

Sausio 02 d. gautas pranešimas, kad Vilniaus r. sav. ugniagesiams gelbėtojams reikalinga pagalba gesinant gaisrą kilusį gyvenamajame name, buvusiame Vilniaus r. sav., Dūkštų sen., Airėnų II k., Kernavės kelyje. Vykstant į įvykio vietą, buvo gauta informacija, kad pagalbos nereikia – pajėgos gražintos atgal į komandą. Šio gaisro metu, kuris kilo tikėtinai dėl užsidegusių suodžių dūmtraukyje, dūmais apsinuodijęs žuvo vyriškis (gim. 1961 m.).

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba primena: naudojant kietojo kuro šildymo įrenginius (pečiais, krosnys, centrinio šildymo katilai ir kt.) nepamirškite iš jų dūmtraukių (kaminų) ir jungiamųjų vamzdžių reguliariai valyti susikaupusių suodžių. Dėl netinkamai prižiūrimų šildymo įrenginių, gali kilti pavojus jūsų, jūsų šeimos narių ir kaimynų sveikatai bei gyvybei. Dėl užsidegusių suodžių, kilus gaisrus jūsų buste, galite netekti viso savo turto.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*