Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 35 gaisrai, atlikti 7 gelbėjimo darbai.

Balandžio 16 d. gautas pranešimas, kad autostradoje A2, ties Jauniūnų sen., Darkuniškių k. įvyko autoįvykis, gali būti prispaustų žmonių. Atvykus į vietą prispaustų žmonių nebuvo, atverstas automobilis Opel, atjungtas jo akumuliatorius.

Balandžio 16 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Pakalniškių k., Pušyno g. apsivertė automobilis, gali būti prispaustų žmonių. Atvykus į vietą, šalikėlėje buvo apvirtęs automobilis Land Rover Defender, prispaustų žmonių nebuvo, atjungtas automobilio akumuliatorius, parankinėmis priemonėmis sustabdytas kuro nutekėjimas iš automobilio.

Balandžio 21 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Puorių k., Vasaros g. namas. Atvykus į vietą, nustatyta, kad iškvietimas nepagrįstas- dūmai išsisklaidė.

Balandžio 21 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pasodninkų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta, apie 2 a. plote degusi žolė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*