Naujausios žinios

Širvintų rajono gaisrininkai praneša

Pranešame, kad nuo metų pradžios iki lapkričio mėn. 16 d. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 75 gaisrai ir buvo atlikti 32 gelbėjimo darbai.

2015 m. lapkričio 09 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Juodelių k., Pievų g. dega gyvenamasis namas, viduje gali būti žmonių. Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi gaisrinės autocisternos ir vienas vandenvežis automobilis. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad atvira liepsna (stogas jau buvo įgriuvęs) dega medinių konstrukcijų vasarnamis. Atlikus žvalgybą, buvo nustatyta, kad viduje žmonių nėra. Gaisro metu sudegė medinių konstrukcijų vasarnamis (8×5 m.) ir jo viduje buvę daiktai.

2015 m. lapkričio 14 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Bagaslaviškio mstl., Šermukšnių g. kilo gaisras gyvenamojo namo dūmtraukyje. Atvykus į vietą ir įvertinus susidariusią situaciją, gaisras nebuvo gesinamas- pabudėta iki kol degimas nutrūks savaime.

2015 m. lapkričio 14 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav. ugniagesiams reikalinga pagalba likviduojant įvykį Ukmergės r. sav., Veprių sen., Samantonių k. Vykstant į įvykio vietą buvo gauta informacija, kad pagalbos nebereikia, ugniagesiai buvo gražinti atgal į komandą.

2015 m. lapkričio 16 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav. ugniagesiams reikalinga pagalba likviduojant įvykį Ukmergės r. sav., Pabaisko sen., Jurdonių k. Mūsų rajono ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad negyvenamas vieno aukšto namas buvo beveik sudegęs.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*