Naujausios žinios

Širvintų rajone esančiame ūkiniame pastate rasta alkoholio, cigarečių, kuro

Sausio 14 d. apie 6 valandą ryto, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato patruliai, Jauniūnų seniūnijoje patikrinimui sustabdė automobilį Audi A6. Tikrinamo automobilio salone pareigūnai aptiko keturis plastikinius butelius po 1,5 l ir 2 plastikinius butelius po 2 l, viso – 10 litrų skaidraus, alkoholio kvapo turinčio skysčio.

Įtarus, kad tai yra namų gamybos stiprūs alkoholiniai gėrimai, buvo atlikta krata sulaikyto vairuotojo asmens namų valdose. Sodybos teritorijoje pareigūnai pastebėjo šviežius pėdsakus, pagal kuriuos buvo matyti, kad yra dažnai vaikštoma į kaimyninės sodybos ūkinį pastatą. Patikrinus ūkinį pastatą, priklausantį kaimynei, jame rasta 286 litrai naminės degtinės bei 15 litrų spirito. Taip pat rasti 372 pakeliai cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis ir 120 pakelių cigarečių „NZ“ su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis. Automobilio savininko garaže dar rasta 50 litrų benzino ir 175 litrai dyzelinio kuro.

Už neteisėtą cigarečių ir kuro laikymą vyriškiui gresia administracinė teisena pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 163(2) str. 3 d., pagal kurį skiriama bauda nuo 1448  iki 2896 eurų su prekių konfiskavimu.

Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, o už naminės degtinės laikymą jam gresia  ir baudžiamoji atsakomybė pagal LR baudžiamojo kodekso 201 str. 2 dalį, kurioje numatyta, kad tas, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno 50 arba daugiau litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) arba juos realizavo, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*