Naujausios žinios

Širvintų rajono gaisrininkai praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad nuo metų pradžios iki gruodžio 7 d. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 80 gaisrų ir buvo atlikti 35 gelbėjimo darbai.

2015 m. gruodžio 2 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., J. Janonio g. dega šiukšliadėžė. Atvykus į vietą buvo rastas beveik visiškai sudegęs plastikinis šiukšlių konteineris. Užgesintas degęs šiukšlių konteineris ir apsaugoti kiti du šalia stovėję šiukšlių konteineriai.

2015 m. gruodžio 3 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Kabaldos k., Gėlyno g. dega sandėlis. Atvykus į vietą atvira liepsna degė dirbtuvių stogas. Pastatas 11×13 m, vieno aukšto, metaliniu ir gelžbetoninių konstrukcijų, apkaltas mediena, stogas dengtas šiferio lakštais. Pastatas priblokuotas prie dviejų kitų pastatų, kurių dydžiai – 15×26 m kiekvieno. Gaisro metu pastatas ir jame buvusi įranga, kiti daiktai visiškai sudegė, nežymiai apdegė priblokuoto pastato siena. Apsaugoti kiti šalia stovėję pastatai.

2015 m. gruodžio 3 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Draučių k. dega lengvasis automobilis. Atvykus į vietą atvira liepsna degė automobilis WV Passat (dyzelis). Gaisro metu sudegė visos degios automobilio detalės, viduje buvę daiktai.

2015 m. gruodžio 5 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Bartkuškio k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą medis buvo supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

2015 m. gruodžio 6 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k., Plento g. dega ūkinis pastatas. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad gaisras jau užgesintas pačių gyventojų jėgomis. Gaisro metu nukentėjo lauko tualetas ir ūkinis pastatas. Gesinant gaisrą buvo nuardytas lauko tualeto stogas ir dalis ūkinio pastato stogo.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*