Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad liepos 13–19 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 14 dieną vyras, gim. 1992 m., būdamas neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau kaip 1,50 promilių alkoholio (nustatytas 2,26 prom. girtumas), prie parduotuvės, esančios Širvintų r. viešoje vietoje, matant kitiems asmenims, sudavė nepažįstamam neįgaliam jaunuoliui, tokiu savo elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdydamas visuomenės rimtį ir tvarką.

Užregistruotas moters, gim. 1978 m., pranešimas, kad šių metų liepos 11 dieną apie 00.18 val. būdama namuose, esančiuose Širvintų r. Širvintų sen., išgirdo triukšmą sklindantį nuo kiemo vartų. Priėjusi prie vartų, kuriuose buvo sumontuota vaizdo stebėjimo kamera, pastebėjo, kad ji yra sudaužyta, sugadinta atminties kortelė ir sulaužyta tvoros lenta. Padaryta 200 eurų materialinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas moters pareiškimas, kad šių metų liepos 16 dieną iš matymo pažįstamas vyras prieš ją smurtavo fiziškai ir seksualiai prievartavo.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

Moteris, gim. 1973 m., gyv. Zarasų r., vairavo automobilį Širvintų r. būdama neblaivi, kai nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

346 str. Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 3.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 18.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 3.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 15.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 6.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 1.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 77.

Gautas moters, gim. 1962 m., gyv. Širvintose, skundas dėl netinkamo kaimyno elgesio.

Gautas moters, gim. 1978 m., skundas, kad šių metų liepos 8 d., ryte, savo gyvenamojo namo kieme, esančiame Širvintų sen. Širvintų r., po automobiliu ir šalia jo rado pribertas vinis. Namo teritorija aptverta tvora, naktį rakinama. Vinių taip pat buvo rasta šalia kiemo įvažiavimo vartų, nuo gatvės pusės.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*