Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad spalio 12–18 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

 Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Gelvonų sen. vyras, gim. 1989 m. gyv. Širvintų r. Gelvonų sen. vairavo automobilį „AUDI“ neturėdamas vairuotojo pažymėjimo ir neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų spalio 14 d., 17.30 val. Širvintų r. rastas vyro, gim. 1964 m., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas vyro, gim. 1973 m., gyv. Vilniaus r., pareiškimas, kad iš jam priklausančios statomos pirties, esančios Širvintų r. Kernavės sen., išdaužus lango stiklą, patekta į vidų ir pavogti įvairūs statybiniai įrankiai. Žala 1 950 Eur.

Užregistruotas moters, gim. 1941 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad namuose neblaivi dukra, gim. 1981 m., paėmė jai už ausų, tempė per kambarį, stvėrė už atlapų ir stūmė į sieną, taip sukėlė jai fizinį skausmą.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad namuose, esančiuose Širvintose, vyras, gim. 1960 m., būdamas neblaivus, smurtavo prieš savo neblaivią sugyventinę, gim. 1962 m., ir sukėlė jai fizinį skausmą. Medikų nustatyta kirstinė galvos žaizda.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Vyras, gim. 1968 m., gyv. Ukmergės r., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Zibalų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 4.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 34.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 10.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 4.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 3.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 4.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 4.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 1.

 Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 56.

Gautas moters, gim. 1993 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad buvo pradurtos dvi automobilio padangos. Žala 50 Eur.

Gautas gimnazijos direktorės pareiškimas, kad šių metų spalio 16 naktį buvo sulaužyta gimnazijos tvora, nulaužtas dekoratyvinis medelis, apgadinta krepšinio aikštelės tvora. Žala tikslinama.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*